Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin...

PREFABRİK YEMEKHANE BİNALARI

Asia Prefabrik; prefabrik yemekhane binaları şantiyelerde, sosyal tesislerde, üretim tesislerinde, yemek üretim tesislerinde kullanılmakta ve hijyenik bir ortam sağlamaktadır.

Prefabrik yemekhaneler personel sayısına bağlı olarak farklı büyüklüklerde tasarlanabilmekte ve kısa sürede üretim-montaj süreci gerçekleştirilebilmektedir. İstenildiği zaman sökülüm ve kurulumu profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilebilen modüler yapılardır. Depreme karşı dayanıklı, sudan etkilenmeyen duvar ve yapı elemanları ile birlikte yüksek yalıtımlı iç ve dış unsurları tek bir yapıda birleştiren teknolojimiz; klasik, zahmetli ve bir o kadar da pahalı olan klasik yapı anlayışının yerini ekonomik, az enerji tüketen, doğal koşullara dirençli ve tercihe istinaden değişkenliği kurulumdan sonra da yapılabilen modüler yeni yüzyıl harikası olan prefabrik yemekhaneler kamu kuruluşlarının ve özel sektörün vazgeçilmez çözüm ortağı olmuştur. Çalışanların, teknik ve uzman kadroların, yönetim ekibinin öğlen arasında vakitlerini geçirecekleri hijyenik bir yemekhane ortamının daha uygun maliyetli ve daha sağlam bir yapıyla sizleri buluşturmak adına Asia Prefabrik çözüm ortağınız olmaya uzman kadrosuyla hazırdır.

İhtiyacınıza uygun kişi sayısına bağlı olarak standart projelerimizden seçim yapabilir veya kişi sayısını bize ulaştırıp proje talebinde bulunabilirsiniz 

225 M2 Prefabrik Yemekhane

225 M2 Prefabrik Yemekhane Kat Planı

HEMEN ARA