Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin...

Hakkımızda

Asia Prefabrik, modüler yapı teknolojileri alanında pazar ihtiyacı karşılama maksadıyla modern ve yenilikçi yüzü olarak 2007 yılında kurulmuştur.

Türkiye'nin üçüncü büyük metropolü olan İzmir'de 2007 yılı itibariyle 40.000 m2 lik alanda başlayan üretimini; Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Suudi Arabistan, Umman, Katar, Fas, Cezayir gibi Orta Doğu ülkelerinde birçok projeyi tamamlamıştır. Bir dünya markası olmayı hedefleyen firmamız Avrupa pazarına daha iyi hizmet verebilmek için 2016 yılında Bosna Hersek- Kozarska Dubica şehrinde 30.000 m2 lik alanda “FERMENDI” markasıyla ikinci tesisinde üretimine başlamıştır. Orta Avrupa hedefli yeni üretim tesisinden Kuzey ve Doğu Avrupa ülkelerine de ürün tedariğine başlamıştır. Avrupa ve Balkanlar'da Birleşmiş Milletler, Unicef ve Nato tedarikçisi olarak bir çok projeyi tamamlamıştır.

Avrupa standartlarına uygun üretimiyle dünyaya ismini duyuran prestij sahibi olan firmamız ihracat hacmini her yıl arttıran ülke ekonomisinin gelişmesi ve büyümesinde etkili bir markadır. Sektöründe ihtiyaç duyulan işçi kamplarından sosyal konutlara, toplu konutlardan sosyal tesislere, ticari binalardan spesifik tasarımlı binalara kadar çok geniş bir alanda ön üretimli yapı çözümleri sunar.

İnsan kaynaklarına sürekli yatırım yapan Asia Prefabrik, sektörünün en deneyimli mimarları, mühendisleri ve teknik ekipleriyle çalışır. İnsan kaynakları eğitimleriyle çalışanlarının sürekli kendini geliştirmesini ve dünyayla entegre düşünebilmesini sağlar. Asia Prefabrik'i dünyada bir markaya dönüştüren güç; sahip olduğu vizyonun kalitesi, yüksek teknolojisi ve insan kaynağı gücüdür.

HEMEN ARA