PREFABRICATED DORMITORY BUILDINGS

Asia Prefabrik; prefabrik yatakhane binaları, şantiyelerde, maden ocaklarında, öğrenci yurtlarında  ve  askeri koğuş yapılarında  (inşaat işçileri, idari personel ,öğrenciler ve askeri personel için ) konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır.

Doğal koşullara karşı dayanıklı, su-nem ve  yangından etkilenmeyen malzemeler kullanılarak imal edilmekte ve kısa sürede ekiplerimiz tarafından montaj işlemleri gerçekleştirilip barınma ihtiyacını karşılanmaktadır. Kullanılan belgelerin hepsi sertifikalı olup yangın veya suya karşı dirençleri tescillidir. Bunlar dışında yüksek yalıtım özellikleri de yatakhanelerin prefabrik olmasını daha öncelikli ve verimli yapmaktadır. Deprem, sağnak yağış ve yangına karşı dayanıklılık; kullanıcılarına daha rahat bir yaşam ortamı sağladığı gibi sağlık açısından mevsimsel ya da gece gündüz arasındaki ısı farklarının fazla değişmemesi de olumlu bir etken olarak tüketicilerin tercih sebeplerinde büyük rol oynamaktadır. Arasında yüksek yalıtım malzemesi bulunan betopan duvarların üzerine tercihe istinaden yapılabilecek ekstra dış yalıtım malzemeleri de modern bir yapı görünüşüyle birlikte yalıtıma katkı sağlayacaktır.

Prefabrik şantiye yapılarının tercih edilmesindeki en büyük etken defalarca sökülüp kurulabilir olmasıdır. Profesyonel ekiplerimiz tarafından söküm ve montaj işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

İhtiyaçlarınıza uygun yatakhane binaları için satış danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

FREE CONSULTATION LINE