Yemekhane Konteynerleri

Yemekhane Konteynerleri

  Günümüzde sosyal tesislerin, fabrikaların, şantiyelerin, belediyelerin, fuar ve organizasyon firmalarının, turistik tesislerin, otellerin, okulların, üniversitelerin, askeri tesislerin ve daha birçok büyük şirketin çalıştırdığı personelin yemekhane ihtiyaçlarını karşılama konusunda,  modern görünümü ve son derece güvenli ve sağlam yapısıyla konteyner yemekhane öncelikli olarak tercih edilebilir. Konteyner yemekhane dikkat edilecek bir husus personel verimliliğini sağlamada ergonomik yapının ideal seviyede olup olmadığına dikkat edilmesi gerekliliğidir.
 
         Taşınabilir ve son derece sağlam olan ve istenilen ölçülerde üretilmesi mümkün olan bu yapılar, kullanıcılara yemek hizmeti sunarken ve yemek yeme sırasında son derece sağlıklı ve zinde ortamlar oluşturabilmektedir. Uygun dizayn edilen iç yapısı sayesinde konteyner yemekhanelerde ısıtma ve soğutma sistemleri kurmak mümkündür. Hatta mekan değişikliği söz konusu olduğunda da yeniden kurulum imkanı sağlamaktadır.
 
            Konteyner yemekhane diğer konteyner türlerinden farklı olarak tavan yüksekliğine dikkat etmek gerekmektedir. Tavan biraz daha yüksek olarak tasarlanmalı ve dayanıklı malzeme kullanılmalıdır. Ayrıca bütün iklim koşullarına uyum sağlayan malzemelerden üretilmeli, ısı ve ses yalıtımı sağlanmalıdır.
 
            Konteyner yemekhane de genellikle hazır şekilde araca yüklenmek üzere tasarlanmıştır. Bütün konteyner türlerinde olduğu gibi bu tarza konteynerların da İmalatı çok hızlı ve malzemelerin temini çok kolaydır. Montajı kolay olan bu ürünler, her kapasiteye uygun olarak farklı büyüklüklerde tercih edilebilir. Çok sayıda kişinin kullanacağı konteyner yemekhaneler geniş, fonksiyonel ve ergonomik bir yapıda tasarlanmalıdır.