Kurumsal

Kurumsal

Asia Prefabrik, TÜRKİYE DE  1964 yılından bu yana inşaat sektöründe aktif faaliyeti bulunan Aşıkoğulları şirketler grubunun ,PREFABRİK KONUT  ve modüler yapı teknolojileri alanında Pazar ihtiyacı karşılama maksadıyla  modern ve yenilikçi yüzü olarak kurulmuştur

40.000 m2 üretim ve stok alanı,100den fazla çalışanı,ileri teknoloji makine ve ekipmanları 2007 itibari ile bu sektörde başlayan faaliyetlerini  birleşik arap emirlikleri, Irak, Suudi Arabistan, Umman, Katar, Fas ve Cezayir gibi ülkelerde sürdürmüş, edindiği tecrübelerle son olarak Fermendi markamız ile Bosna Hersek'te 30.000 m2 alanda 2016 yılı itibariyle üretime başlamış bulunmaktadır. Firma vizyonu olarak benimsediğimiz araştırma geliştirme ve üretim geliştirme birimlerimiz küresel yenilikleri sürekli olarak takip edip titizlikle çalışarak sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektir. .İnşaat sektöründe ihtiyaç duyulan tüm modüler yapı seçeneklerini sunduğumuz gibi modern ve sağlam yaşam üniteleri, endüstriyel yapılar, ofisler, sıhhi binalar ve okul binaları da üretim yelpazemizin içinde bulunuyor.

Prefabrik yapılarımız hızlı kurulum,uzun kullanım ömrü,güçlü yalıtım özelliklerinin yanısıra ihtiyaca göre esneklik sunan sonsuz projelendirme olanağına sahiptir.Tüm yapı malzemelerimiz sertifikalıdır. Alanında uzman teknik kadromuz,mühendislerimiz ve 3 nesildir inşaat sektörüne hizmet veren yönetici kadromuzla taahhütleri yerine getirmek için titizlikle, tüm gücümüzle çalışıyor; sizler için huzurlu ve güvenli yaşam alanları  üretiyoruz.