Konteyner

Konteyner

Pratik yapılar ve barınma imkanı sunan özel tasarımlar olarak hizmete sunulan konteynerler sayesinde farklı sektörler çalışmalarını çok daha kolay bir şekilde yürütebiliyor, özellikle haftalık ya da aylık çalışmalar yapan büyük firmalar işçileri için özle bir barınma alanı olarak bu ürünleri kullanmayı tercih ediyorlar. Ekonomik ve kullanışlı olduğu için standart barakalardan farklı olduğunu söylemek mümkün ve kişi sayısına göre şekillenen iç dizayn da bu ürünü daha farklı bir hale getiriyor. Dayanıklı olması konusunda yine prefabrik birçok yapıya göre çok daha kaliteli malzemeden üretilmiştir ve en önemlisi ses yalıtımı konusunda da üst düzey ürünlerden bir tanesidir. Çalışan sayısının çok fazla olduğu ve göçebe bir çalışma sistemine sahip olan şirketler konteynerler sayesinde personeline daha kaliteli bir barınma imkanı sunuyor.

Basit bir ev yapılanması olarak düşünebiliriz ancak yine sitemiz aracılığı ile sizlere sunulan farklı modellere göz atıldığında sektörlere göre uyum sağlayan ve daha farklı alanlarda da kullanılabilen ürünler olduğunu sizler de göreceksiniz! Yemekhane olarak da değerlendirebileceğiniz ve özle kullanım alanlarına çevirebileceğiniz konteynerler sayesinde iş hayatınız çok daha kolay bir hale gelecektir. Sizler de seçimlerinizi yapmak isterseniz piyasanın en kaliteli ürünlerini sunan Asia Konteyner farklı ile bu adres üzerinden hizmet alabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ve teslim işlemleri ile sizlere kaliteli ürün hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

ŞANTİYE AMAÇLI KONTEYNERLAR :

Günümüzde en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan konteynırların başında gelir.Bir şantiyede yaşam alanı yaratmak için her türlü ihtiyaca cevap verecek seçenekte konteynır dizayn etmek ve yapılandırmak mümkündür.Başlıca ihtiyaçlar olarak işçilerin dinlenme , yatma ,soyunup giyinme, yemek yeme, tuvalet ve  duş alma yerleri  konteynırlar ile çok rahat şekilde karşılanmaktadır.Bunun haricinde çalışma ofisleri ve toplantı odaları oluşturmak da mümkün.Tüm bunları kısa sürede yapmamız şantiyedeki projemizin zamanından önce hayata geçmesi açısından çok önemlidir.Şantiyedeki işler sona erdiğinde de kurulan kontenırların kısa sürede kaldırılması ve istenilen başka bir yerde kullanılmasıda konteynırların ne kadar avantajlı bir yatırım olduğunu bir kez daha gözler önüne sermekte.

 

OFİS AMAÇLI KONTEYNERLAR :

Ofis konteynırları artık büyük şirketlerin vazgeçilmezi.Büyüyen şirketlerin iş alanı yaratması, işçilerin daha rahat ve sağlıklı hemde güvenilir bir yapıda çalışması için konteynırlar biçilmiş kaftan.İsteğe göre de biçimlendirilip projelendirmeside istediğimiz iş ortamını yaratmak için bize sunulan en güzel şey belkide.Odaları istediğimiz mde alanlara ayırıp bölmeleri istediğimiz yönde yapabilir en verimli olacağımız çalışma alanımızı kendi işimize göre dizayn edebiliriz.Artan büyüme ve şirketleşmenin olduğu şirketlerde ihtiyaçlara cevap vermesi açısından rahat ekonomik ve istediğimiz zaman değiştirebileceğimiz ofisler yaratmak çok akılcı bir yatırım olarak göze çarpıyor.

 

YEMEKHANE AMAÇLI KONTEYNERLAR :

Yeme içme ihtiyaçlarımızı eksiksiz olarak karşılayabileceğimiz temiz ferah yemekhane konteynırları ile ekonomik çözümler üretmek mümkün.Konteynırların havalandırmasını gıda depolamasını mutfak tasarımını kendi isteğimize göre ayarlamamızda mümkün kapasiteye göre isteğimiz karşılamasıda bize sunulan güzel bir seçenek.

 

WC DUŞ AMAÇLI KONTERNERLAR :

Duşlarda  Sıcak ve soguk su tesisasıtı tuvaletleri alafranga yada alaturka olan konforlu ihtiyaca göre ekstra tasarım yapabileceğimiz cok pratik ucuz ve olmazsa olmaz bir konteynır her alan ve mekan için çok iyi bir çözüm. Geçiçi yaşam alanlarında kurulan konteynırlar deniz kenarı ve sahillerde şantiyelerde büfe vb yapıların etraflarında insanlara çok güzel bir çözüm yolu sunuyor.Birde üzücü doğal afet deprem ve buna benzer doğa olaylarında insanların yardımına koşuyor.

BİRLEŞİMLİ KONTEYNERLAR :

Geniş ailelerin ,şirketlerin toplulukların yada ihtiyacı olan herkes için birleşim konteynırları  çok büyük rahatlık.Birleşim konteynırları birden çok konteynırın yan yana yada üst üste birleştirilmesiyle meydana gelir.üst üste 2 yada en fazla 3 katlı olması güvenilir ve sağlamlık açısından çok önemlidir.Konteynırları istediğimiz şekilde dizayn edebilir birleştirebilir kendimize büyük alanlar sağlayarak işlerimizi kolaylaştırabiliriz.